Kupiłem mojej Pani takie elektroniczne jajeczko (B Swish naughty Premium Unleashed Black) po rozmowie o „kwestiach intymnych”. Wyraz jej twarzy gdy go używa – bezcenny. Bezprzewodowy pilot to rzecz genialna.
AntonioFacaldo
Mam już 4 produkty tej firmy, i co następny to fajniejszy. Mam ten mikro wibrator kieszonkowy, mam ten ze zgrubieniami, jeden normalny i jajeczko.Wszystkie spisują się świetnie, bezawaryjnie i skutecznie. Jestem zdania, że dobrze jest mieć kilka takich gadżetów, na każdy humor co innego. Wtedy dopiero kobieta czuje się dobrze.
Justa
Bgood Deluxe uratował moje małżeństwo. Odważylismy się na wprowadzenie zabawki ero do gry wstepnej i okazalo się ze właśnie tego brakowalo naszemu związkowi. Wiadomo jak to czasami bywa. Polecamy.
Adam
Nie jestem jakąś osobą zboczoną. Chciałam mieć taki malutki wibratorek żeby mi się nie walał i nie zajmował miejsca ;] Nabyłam w internecie B Swish bmine Classic Curve. Po dwóch dniach kurier przywozi mi mulutkie pudełeczko i nie wiedziałam nawet co to. Zapłaciłam prze szybki transfer więc paczka już była moja. Otwieram a tu taki liliput. Nie wiem cszego się spodziwałam. Dopiero jak go włączyłam to już wiedziałam. Uszczęsłiwił mnie.
Angelica
Bgee Deluxe to rewelacyjny masażer. Łatwy w użyciu, miły w dotyku, w miarę mocne vibro, pasujący kształt. Dobra sprawa dla lubiących tego typu sprawy. Plusem jest taniość w porównaniu z innymi.
qwerty